Απουσιολόγοι 2020-2021

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Θεοφιλόπουλος Τρύφων Δόντης Ιωάννης
Α2 Παχνέλας Στράτος Κλέτα Αιμιλία
A3 Σίμος Ιωάννης Κελάμη Ιωάννα
Β1 Τρίστης Ίων Κεφαλά Μαριτίνα
Β2 Γασπαρινάτου Αγγελική Διάρος Λευτέρης
Β3 Παπαχριστοδούλου Αντιγόνη Μαγκάβαλη Μαριάννα
Γ1 Βιδάλη Μαρία Ζίγκηρης Αγησίλαος
Γ2 Μασούρη Κατερίνα Βοïδήλας Ιωάννης
Γ3 Στρατηγάκη Μαρία Σαραμαντή Βασιλική


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2020-2021 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Βάβη Ευαγγελία - Ευθυμία Κυριαζή Κίρκη Φίλης Ηλίας
Γραμματέας Θεοφιλόπουλος Τρύφωνας Μανωλιτσάκης Αντώνης Χριστογεωργάκη Κωνσταντίνα
Ταμίας Δόντης Ιωάννης Κατσούλης Αλέξανδρος Σίμος Ιωάννης
Μέλος Βλουτή Δήμητρα Παχνέλας Στράτος Σάχνικα Σοφία
Μέλος Καραχάλιος Παναγιώτης Μουλιανάκης Χρήστος Ταμπούκος Ιωάννης
Αναπληρωματικό Μέλος Ζωγράφου Παγώνα - Χριστίνα Μουλιανάκη Άννα Κελάμη Ιωάννα
Αναπληρωματικό Μέλος Γκούμας Ιωάννης Πάνα Κατερίνα Φίλης Σταύρος
Αναπληρωματικό Μέλος Θεοφιλόπουλος Γεώργιος Πιπίνης Μιχάλης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2020-2021 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Μητσοπούλου Δήμητρα Γκιάτα Ντέιβις Παπαδόπουλος Άγγελος
Γραμματέας Κεφάλα Μαριτίνα Ζώγαλη Μαργαρίτα Πεταλά Μαρία-Νέλλη
Ταμίας Κόγκου Νεφέλη Βύρλα Αναστασία Τάβλας Ντάνιελ
Μέλος Αντωνιάδης Έκτορας Τσαντής Αλέξανδρος Μαγκάβαλη Μαρία-Άννα
Μέλος Σαντζάκου Κριστιάνα Βλάχου Δήμητρα Κορ Άρσπριτ
Αναπληρωματικό Μέλος Κατσαμπή Μαριαλένα Γέρου Άννα Παπαχριστοδούλου Αντιγόνη
Αναπληρωματικό Μέλος Φράγκου Αικατερίνη Παλούτσα Διονύσης
Αναπληρωματικό Μέλος Σινγκ Ντίπακ


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2020-2021 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Παπασταματίου Σπυριδούλα Μαζιώτης Δημήτριος Πέτη Θωμαΐς
Γραμματέας Αγγέλου Αναστασία Ηλίας Στυλιανός Μέλλος Δημήτριος
Ταμίας Καρσιώτης Χρήστος Γκιάτα Κρισέλντι Πασόπουλος Πέτρος
Μέλος Μπόικα Ορέστης Ζαβιτσάνος Κωνσταντίνος Μάσσιας Νίκος
Μέλος Λέντζιος Κωνσταντίνος Καραχάλιος Δημήτριος Νικολαΐδης Ανδρέας
Αναπληρωματικό Μέλος Βιδάλη Μαρία Κούτρας Παναγιώτης Οικονόμου Νίκος
Αναπληρωματικό Μέλος Αλεξοπούλου Άννυ Μητσάνη Μαριάννα
Αναπληρωματικό Μέλος Μασούρη Κατερίνα Τάφα Αλγκουέρ


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2020-2021

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ1 Παπασταματίου Σπυριδούλα 29
2 Αντιπρόεδρος Γ3 Πέτη Θωμαΐς 25
3 Γραμματέας Γ2 Καραχάλιος Δημήτρης 20
4 Μέλος Β2 Γκιάτα Ντέιβις 50
5 Μέλος Γ1 Αγγέλου Αναστασία 29
6 Μέλος Γ2 Μαζιώτης Δημήτρης 29
7 Μέλος Γ1 Βιδάλη Μαρία 27
8 Μέλος Α2 Κυριαζή Κυριακή 26
9 Μέλος Γ1 Λέντζιος Κωνσταντίνος 24
10 Μέλος Α2 Μανωλιτσάκης Αντώνιος 24
11 Μέλος Α3 Φίλης Ηλίας 24
12 Μέλος Γ1 Κλέτας Νικόλαος 23
13 Μέλος Β3 Κούτρας Γεώργιος 23
14 Μέλος Γ2 Κόλλια Ανδριάνα 22
15 Μέλος Γ3 Νικολαίδης Ανδρέας 22
16 Αναπληρωματικό Μέλος Γ1 Ζίγκηρης Αγησίλαος 19
17 Αναπληρωματικό Μέλος Α3 Τσιάβος Μάριο 19
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Ουρανού Αικατερίνη 18
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ1 Καρσιώτης Χρήστος 17
20 Αναπληρωματικό Μέλος Α3 Ράπτης Κωνσταντίνος 17


Απουσιολόγοι 2019-2020

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Τρίστης Ίων Μητσοπούλου Δήμητρα
Α2 Βοïδήλας Δημήτριος Ζώγαλη Μαργαρίτα
A3 Παπαδόπουλος Άγγελος Σπανός Κυριάκος
Β1 Βιδάλη Μαρία Νίπολλι Στέφανος
Β2 Μασούρη Κατερίνα Βοïδήλας Γιάννης
Β3 Στρατηγάκη Μαρία Σαραμαντή Βασιλική
Γ1 Κυριαζή Μαριάντα Χρονόπουλος Φίλιππος
Γ2 Καμπίλαυκος Νίκος Καπαγερίδη Φιλίππα
Γ3 Ρουμελιώτη Αγγελική Σπανού Ιωάννα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2019-2020 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Κατσαμπή Μαρία Ελένη Βύρλα Αναστασία Κούτρας Γεώργιος
Γραμματέας Μητσοπούλου Δήμητρα Γασπαρινάτου Αγγελική Παπαχριστοδούλου Αντιγόνη
Ταμίας Κεφάλα Μαρία Κωνσταντίνα Ζώγαλη Μαργαρίτα Παπαδόπουλος Άγγελος
Μέλος Κόγκου Νεφέλη Γκιάτα Ντέιβις Μελέτης Στρατίκης Κωνσταντίνος
Μέλος Σαντζάκου Κριστιάνα Κίτσος Βασίλειος Τσαντής Αλέξανδρος
Αναπληρωματικό Μέλος Φράγκου Αικατερίνη Γέρου Άννα
Αναπληρωματικό Μέλος Σάχνικας Επαμεινώνδας Βλάχου Δήμητρα Παλούτσα Διονύσης
Αναπληρωματικό Μέλος Διάρος Ελευθέριος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2019-2020 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Παπασταματίου Σπυριδούλα Βοïδήλας Γιάννης Στρατηγάκη Μαρία
Γραμματέας Τσάκωνας Βαγγέλης Ηλίας Στυλιανός Πέτη Θωμαΐδα
Ταμίας Καρσιώτης Χρήστος Κόλλια Ανδριάνα Μαρίνα Νικολαΐδης Ανδρέας
Μέλος Μαυροειδή Κωνσταντίνα Καραχάλιος Δημήτριος Πασόπουλος Πέτρος
Μέλος Βιδάλη Μαρία Γκιάτα Κρισέλντι Τσαλκούτης Άγγελος
Αναπληρωματικό Μέλος Ζίγκηρης Άγησίλαος Μασούρη Κατερίνα Τάφα Αλγκουέρ
Αναπληρωματικό Μέλος Αγγέλου Αναστασία Κορδαλή Χριστίνα Μέλλος Δημήτρης
Αναπληρωματικό Μέλος Λέντζιος Κωνσταντίνος Ζήμου Γεωργία Σέλι Ενρίκο


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2019-2020 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Κυριαζή Μαριάντα Σίνγκ Καμάλ Μηχανού Βασιλική
Γραμματέας Μπόκος Δημήτρης Δήμου Σπυριδούλα Μηχανός Ιάσονας
Ταμίας Τάφα Αργκές Κόορ Λόβενιτ Σπανού Ιωάννα
Μέλος Λαμπρόπουλος Σταύρος Καραδημητρίου Ελένη Ρουμελιώτη Αγγελική
Μέλος Γκιώνης Αθανάσιος Βιδάλης Βασίλης Περιπάνου Κυριακή
Αναπληρωματικό Μέλος Χρονόπουλος Φίλιππος Δανηλάτου Φαίδρα Σακαράκας Νίκος
Αναπληρωματικό Μέλος Φίλης Τιμολέων Καμπίλαυκος Νικόλας Μέρντα Ρομίνα
Αναπληρωματικό Μέλος Γκιώνη Θεοδώρα Κόντης Κωνσταντίνος


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2019-2020

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ2 Δανηλάτου Φαίδρα 42
2 Αντιπρόεδρος Γ3 Ρουμελιώτη Αγγελική 45
3 Γραμματέας Γ3 Μπίσδα-Παππά Σταυρούλα-Αναστασία 28
4 Μέλος Γ2 Βοïδήλα Άννα 51
5 Μέλος Γ1 Μπάνε Κρίστι 36
6 Μέλος Γ2 Γλυνός Άγγελος 35
7 Μέλος Γ2 Βιδάλης Βασίλειος 32
8 Μέλος Γ2 Καραλής Αντώνιος 29
9 Μέλος Γ2 Κόντης Κωνσταντίνος 29
10 Μέλος Β2 Κούτρας Γεώργιος 27
11 Μέλος Γ3 Μηχανός Ιάσονας 26
12 Μέλος Γ1 Κυριαζή Μαρία-Ανδριάνα 25
13 Μέλος Α2 Γκιάτα Ντέιβις 24
14 Μέλος Β2 Μαζιώτης Δημήτριος 20
15 Μέλος Γ1 Τάφα Αργκές 19
16 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Βατουσιάδη Γεωργία 16
17 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Γκεζερλής Κωνσταντίνος 16
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Μηχανού Βασιλική 16
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Παναγιώτου Μιχάλης 16
20 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Περιπάνου Κυριακή 16


Απουσιολόγοι 2018-2019

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Παπασταματίου Σπυριδούλα-Νεκταρία Τσάκωνας Ευάγγελος
Α2 Μαζιώτης Δημήτρης Μασούρη Κατερίνα
A3 Πέτη Θωμαΐδα-Κωνσταντίνα Στρατηγάκη Μαρία
Β1 Κυριαζή Μαρία-Ανδριάνα Μπόκος Δημήτρης
Β2 Καμπίλαυκος Νικόλαος Καπαγερίδη Φιλιώ
Β3 Ρουμελιώτη Αγγελική Σπανού Ιωάννα
Γ1 Μάρκελλος Θεόδωρος Δανηλάτου Μαρία-Ευαγγελία
Γ2 Μανωλιτσάκη Κωνσταντίνα Μπερδούση Παναγιώτα-Γεωργία
Γ3 Στεφανάκου Κωνσταντίνα Χριστογεωργάκης Παναγιώτης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2018-2019 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Λέντζιος Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου Δήμητρα-Φανουρία Μάσσιας Νικόλαος
Γραμματέας Παπασταματίου Σπυριδούλα Ηλίας Στέλιος Πέτη Θωμαΐδα
Ταμίας Αγγέλου΄Αναστασία Μασούρη Κατερίνα Ουρανού Κατερίνα
Μέλος Κλέτας Νικόλαος Κούτρας Παναγιώτης Νικολαΐδης Ανδρέας
Μέλος Τσάκωνας Ευάγγελος Μαζιώτης Δημήτρης Τσαλκούτης Άγγελος
Αναπληρωματικό Μέλος Καρσιώτης Χρήστος Ζήμου Γεωργία Στρατηγάκη Μαρία
Αναπληρωματικό Μέλος Μπόικα Ορέστης Καραχάλιος Δημήτριος Τσάνι Ριλίντ
Αναπληρωματικό Μέλος Ρούσσης Νικόλαος Βοïδήλας Ιωάννης Σέλι Ενρίκο


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2018-2019 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Κυριαζή Μαριάντα Δανηλάτου Φαίδρα Κωνσταντίνου Φαίη
Γραμματέας Γκιώνη Θεοδώρα Κόντης Κωνσταντίνος Περιπάνου Κυριακή
Ταμίας Λαμπρόπουλος Σταύρος Καμπίλαυκος Νικόλαος Ρουμελιώτη Αγγελική
Μέλος Φίλης Τίμος Βοïδήλα Άννα Μηχανού Βασιλική
Μέλος Σωτηρόπουλος Αλέξανδρος Βατουσιάδη Γεωργία-Ειρήνη Μηχανός Ιάσων
Αναπληρωματικό Μέλος Μπόκος Δημήτριος Καραδημητρίου Ελένη Μέρντα Ρομίνα
Αναπληρωματικό Μέλος Τάφα Αργκέστ Δήμου Σπυριδούλα Μπίσδα-Παππά Σταυριάνα
Αναπληρωματικό Μέλος Χρονόπουλος Φίλιππος Καούρ Λόβενιτ Σπανού Ιωάννα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2018-2019 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Ζώγαλης Παναγιώτης Κεφάλα Ελευθερία Ροντζώκος Κωνσταντίνος
Γραμματέας Καρακώστα Μαρία Μανωλιτσάκη Κωνσταντίνα Παππά Μαριτίνα
Ταμίας Δανηλάτου Μαρίλια Νικολαΐδης Στέλιος Πλουμή Ελένη
Μέλος Βοïδήλα Εύη Μπάρτζη Δήμητρα Τσάκωνα Μαρία
Μέλος Λέντζιος Μαρίνος Μπόικα Άντι Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Αναπληρωματικό Μέλος Γεωργίου Τζούλια Παπαδογιώργος Κλέαρχος
Αναπληρωματικό Μέλος Καμαρέτσος Σωκράτης Ντούλη Μάρθα
Αναπληρωματικό Μέλος Μερτίκας Παναγιώτης


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2018-2019

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ3 Τσιρώνης Αθανάσιος 63
2 Αντιπρόεδρος Γ2 Νικολαΐδης Στέλιος 38
3 Γραμματέας Γ1 Μάρκελλος Θεόδωρος 37
4 Μέλος Γ1 Βοïδήλα Εύη 45
5 Μέλος Γ1 Καλοκαιρινού Άννα-Μαρία 43
6 Μέλος Γ2 Μπόικα Άντι 41
7 Μέλος Γ2 Μαρκέλλου Μαρία 34
8 Μέλος Γ3 Πριτ Σίνγκ Τζόμπαν 34
9 Μέλος Β2 Κόντης Κωνσταντίνος 29
10 Μέλος Γ2 Βαρυτιμιάδης Στέλιος 28
11 Μέλος Γ1 Ζώγαλης Παναγιώτης 28
12 Μέλος Γ2 Ουρανού Σοφία 27
13 Μέλος Γ1 Λέντζιος Μαρίνος 26
14 Μέλος Γ1 Βότσιος Άγγελος 24
15 Μέλος Γ3 Χρηστίδη Θεοδώρα 24
16 Αναπληρωματικό Μέλος Α2 Μαζιώτης Δημήτριος 23
17 Αναπληρωματικό Μέλος Γ1 Δανηλάτου Μαρίλια 21
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Κεφάλα Ελευθερία 20
19 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Καπαγερίδη Φιλιώ 18
20 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Χρονόπουλος Φίλιππος 18


Απουσιολόγοι 2017-2018

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Γκιώνη Θεοδώρα Κυριαζή Μαριάντα
Α2 Δήμου Σπυριδούλα Καραδημητρίου Ελένη
A3 Μπίσδα-Παππά Σταυρούλα-Αναστασία Κωνσταντίνου Ευστρατία
Β1 Καλοκαιρινού Άννα-Μαρία Καρακώστα Μαρία
Β2 Μπάρτζη Δήμητρα Μανωλιτσάκη Κων/να
Β3 Χριστογεωργάκης Παναγιώτης Πλουμή Ελένη
Γ1 Βατουσιάδη Μαργαρίτα Ελένη Μαρία
Γ2 Μπερδούση Σοφία Μουργελά Κων/να
Γ3 Οικονόμου Ιωάννης Στέφα Άννα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Λαμπρόπουλος Σταύρος Βοïδήλα Άννα Μπίσδα-Παππά Σταυρούλα-Αναστασία
Γραμματέας Κυριαζή Μαριάντα Δήμου Σπυριδούλα Μηχανός Ιάσονας
Ταμίας Φίλης Τιμολέων Καραδημητρίου Ελένη Κωνσταντίνου Ευστρατία
Μέλος Χρονόπουλος Φίλιππος Καπαγερίδη Φιλιώ Ρουμελιώτη Αγγελική
Μέλος Μπόκος Δημήτριος Κόντης Κωνσταντίνος Χρυσανθοπούλου Τρισεύγενη
Αναπληρωματικό Μέλος Γκιώνη Θεοδώρα Κομνηνού Παρασκευή
Αναπληρωματικό Μέλος Τάφα Αργκέστ Περιπάνου Κυριακή, Μηχανού Βασιλική
Αναπληρωματικό Μέλος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Βότσιος Άγγελος Μπάρτζη Δήμητρα Τσιρικόλιας Θοδωρής
Γραμματέας Βοïδήλας Κωνσταντίνος Μανωλιτσάκη Κωνσταντίνα Πλουμή Ελένη
Ταμίας Κεμερίτης Μαρίνος Κεφάλα Ελευθερία Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Μέλος Βοïδήλα Ευδοκία Μπαναγκής Παυλίνα Χρηστίδη Θεοδώρα
Μέλος Βασιλειάδης Βασίλης Παπαδογιώργος Κλέαρχος Ροντζώκος Κωνσταντίνος
Αναπληρωματικό Μέλος Μάρκελλος Θεόδωρος Παπαïωάννου Ουρανία
Αναπληρωματικό Μέλος Βυζά Αναστασία Κούλλι Ντεσάρα
Αναπληρωματικό Μέλος Καμαρέτσος Σωκράτης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Αποστολάκης Αλέξης Κωνσταντίνου Χρήστος Χρόνη Ζωή
Γραμματέας Δήμα Ελπίδα Μουργελά Κωνσταντίνα Σαντζάκου Ιωάννα
Ταμίας Βατουσιάδη Μαργαρίτα Μαυροειδή Θεώνη Πάνου Αλέξανδρος
Μέλος Αγγέλου Γιάννης Μπάνος Κωνσταντίνος Πλωμαρίτης Θεόδωρος
Μέλος Γεωργίου Γεώργιος Ναλμπάντης Αθανάσιος Σούκουλη Μιχαλίτσα
Αναπληρωματικό Μέλος Βατουσιάδη Μαργαρίτα Νάναï Έλενα Πουρνάρας Σταύρος
Αναπληρωματικό Μέλος Ιωάννου Ιωάννης Μακριδάκη Άννα Οικονόμου Ιωάννης
Αναπληρωματικό Μέλος Μπρέγκου Άντζελα Ριζογιάννης Στέφανος


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2017-2018

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ2 Ναλμπάντης Νάσος 59
2 Αντιπρόεδρος Γ1 Κατσούλης Ιωάννης 64
3 Γραμματέας Γ1 Βατουσιάδη Μαργαρίτα 36
4 Μέλος Γ2 Κούτρας Δημήτριος 51
5 Μέλος Γ2 Μαζιώτη Ιωάννα 44
6 Μέλος Γ3 Πλωμαρίτης Θεόδωρος 44
7 Μέλος Γ2 Μπάνος Κωνσταντίνος 42
8 Μέλος Γ3 Σαντζάκου Ιωάννα 36
9 Μέλος Γ3 Τσαλκούτης Γεώργιος 35
10 Μέλος Γ2 Κωνσταντίνου Χρήστος 33
11 Μέλος Β3 Χρηστίδη Θεοδώρα 32
12 Μέλος Β2 Νικολαΐδης Στέλιος 29
13 Μέλος Γ2 Νάναï Έλενα 28
14 Μέλος Β1 Ζώγαλης Παναγιώτης 26
15 Μέλος Γ3 Σούκουλη Μιχαλίτσα 23
16 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Ντούλη Κώστας 23
17 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Βοïδήλα Ευδοκία 23
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Μακριδάκη Άννα 22
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Τσιάβο Χρήστος 20
20 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Μπερδούση Σοφία 19


Απουσιολόγοι 2016-2017

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Καρακώστα Μαρία Καλοκαιρινού Άννα Μαρία
Α2 Μπάρτζη Δήμητρα Μανωλιτσάκη Κων/να
A3 Πλουμή Ελένη Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Β1 Ελένη Μαρία Βατουσιάδη Μαργαρίτα
Β2 Μπερδούση Σοφία Μουργελά Κων/να
Β3 Οικονόμου Ιωάννης Στέφα Άννα
Γ1 Αναγνωστοπούλου Βασιλική Κακογιάννη Αλεξάνδρα
Γ2 Μανωλάκου Κατερίνα Κεφάλα Γεωργία
Γ3 Χρηστίδη Ελεάννα Τσιμπίκου Θεοδώρα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Ζώγαλης Παναγιώτης Λέντζιος Μαρίνος Χρηστίδη Θεοδώρα
Γραμματέας Βυζά Αναστασία Μάρκελλος Θεόδωρος Μαρκέλλου Μαρίνα
Ταμίας Βοιδήλα Ευδοκία Μπάρτζη Δήμητρα Τσάκωνα Μαρίνα
Μέλος Καλοκαιρινού Άννα-Μαρία Κεφάλα Ελευθερία Ροντζώκος Κωνσταντίνος
Μέλος Βότσιος Άγγελος Νικολαΐδης Στέλιος Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Αναπληρωματικό Μέλος Γεωργίου Τζούλια Μανωλιτσάκη Κων/να Παππά Μαρία-Κων/να
Αναπληρωματικό Μέλος Καρακώστα Μαρία Παπαδογιώργος Κλέαρχος Τσιάβο Γρηγόρης
Αναπληρωματικό Μέλος Παπανίκου Αναστασία


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Γεωργίου Γιώργος Νάναι Έλενα Τούσε Χριστίνα
Γραμματέας Βατουσιάδη Μαργαρίτα Κωνσταντίνου Χρήστος Χρόνη Ζωή
Ταμίας Δήμα Ελπίδα Λάνα Χριστίνα Ριζογιάννης Στεφανος
Μέλος Γεωργίου Παναγιώτα Μουργελά Κωνσταντίνα Στέφα Άννα
Μέλος Αγγέλου Γιάννης Ναλμπάντης Νάσος Πλωμαρίτης Θοδωρής
Αναπληρωματικό Μέλος Αποστολάκης Αλέξης Μπερδούση Σοφία
Αναπληρωματικό Μέλος Ελένη Μαρία Μαυροειδή Θεώνη
Αναπληρωματικό Μέλος Γκεζερλής Γιάννης Μπάνος Κωνσταντίνος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Δικαιουλάκου Εύη Κατσούλης Παναγιώτης Πλεπαράκου Μυρτώ
Γραμματέας Κακογιάννη Αλεξάνδρα Κεφάλα Γεωργία Στρατίκης Φανούρης
Ταμίας Ζώης Γιώργος Παναγιώτου Νίκος Χρηστίδη Ελένη-Άννα
Μέλος Γκεζερλής Βασίλης Παππά Μαργαρίτα Στέφας Μάριος
Μέλος Καραβούλια Δέσποινα Μανωλάκου Κατερίνα Παππάς Αχιλλέας
Αναπληρωματικό Μέλος Βουδούρης Γιώργος Μπλάνη Σοφία Χατζής Δημήτρης
Αναπληρωματικό Μέλος Κόπανος Γιώργος Λάνα Μαρία Σίνγκ Παβάν Πριτ
Αναπληρωματικό Μέλος Μπάνος Γιώργος


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2016-2017

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ1 Αναγνωστοπούλου Βασιλική 64
2 Αντιπρόεδρος B2 Ναλμπάντης Νάσος 51
3 Γραμματέας Γ1 Δικαιουλάκου Ευδοκία 43
4 Μέλος Γ3 Χρηστίδη Ελένη-Άννα 41
5 Μέλος Γ2 Μπλάνη Σοφία 40
6 Μέλος Γ2 Οικονόμου Ρωμαλαία 40
7 Μέλος Γ1 Ζώης Γιώργος 39
8 Μέλος Γ1 Κακογιάννη Αλεξάνδρα 35
9 Μέλος Γ2 Κεφάλα Γεωργία 33
10 Μέλος Β2 Μπερδούση Σοφία 33
11 Μέλος Γ1 Γκεζερλής Βασίλης 32
12 Μέλος Γ2 Κατσούλης Παναγιώτης 30
13 Μέλος Γ1 Κανελλοπούλου Ουρανία 28
14 Μέλος Β1 Θώδης Στέφανος 25
15 Μέλος Γ2 Λάνα Μαρί 25
16 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Μαζιώτη Ιωάννα 24
17 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Λάνα Χριστίνα 20
18 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Κατσούλης Γιάννης 19
19 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Πλεπαράκου Μυρτώ 19
20 Αναπληρωματικό Μέλος Β3 Τσαλκούτης Γιώργος 19


Απουσιολόγοι 2015-2016

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Μαρία Ελένη Μαργαρίτα Βατουσιάδη
Α2 Σοφία Μπερδούση Γρηγόρης Κορδίστε
A3 Γιάννης Οικονόμου Άννα Στέφα
Β1 Κατερίνα Μανωλάκου Γεωργία Κεφάλα
Β2 Ελένη Άννα Χρηστίδη Θεοδώρα Τσιμπίκου
Γ1 Γεωργία Κακογιάννη Μαριάννα Βαρδάκα
Γ2 Αγγελική Κεφάλα Κωνσταντίνος Μανωλάκος
Γ3 Άννα Παπαϊωάννου Βασιλική Σαββανού


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Κατσούλης Γιάννης Ναλμπάντης Αθανάσιος Ρωτίδης Γιάννης
Γραμματέας Γιαννιδάκης Βαγγέλης Μαζιώτη Ιωάννα Τούσε Χριστίνα
Ταμίας Δήμα Ελπίδα Κωνσταντίνου Χρήστος Τσαλκούτης Γεώργιος
Μέλος Ελένη Μαρία Μπερδούση Σοφία Χρόνη Ζωή
Μέλος Καραδημητρίου Παναγιώτης Λάνα Χριστίνα Σούκουλη Μιχαλίτσα
Αναπληρωματικό Μέλος Βατουσιάδη Μαργαρίτα Μπάνος Κωνσταντίνος Ριζόγιαννης Στέφανος
Αναπληρωματικό Μέλος Γεωργίου Νότα Μουργελά Κωνσταντίνα Φραντζή Ανδριάνα
Αναπληρωματικό Μέλος Γκεζερλής Γιάννης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα
Πρόεδρος Καραβούλια Δέσποινα Ρούπας Σωτήρης
Γραμματέας Μπλάνη Σοφία Τσιμπίκου Θεοδώρα
Ταμίας Κατσούλης Παναγιώτης Χατζής Δημήτρης
Μέλος Γκεζερλής Βασίλης Τατάκης Ευάγγελος
Μέλος Κακογιάννη Αλεξάνδρα Στέφας Μάριος
Αναπληρωματικό Μέλος Μητσάνη Δήμητρα Χρηστίδη Ελένη-Άννα
Αναπληρωματικό Μέλος Ζώης Γεώργιος Οικονόμου Ρωμαλαία
Αναπληρωματικό Μέλος Δικαιουλάκου Ευδοκία Τσαλκούτης Κωνσταντίνος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Βαρδάκα Μαριάννα Λιακόπουλος Βαλάντης Μπαναγκή Σοφία
Γραμματέας Βρεκάι Μπρικένα Κομνηνός Ιωάννης Τσιάβος Γιάννης
Ταμίας Δόσχορη Γιασεμή Μαρτίνου Κωνσταντινιά Μπάνος Θεόδωρος
Μέλος Αχταρίδης Στέφανος Κεφάλα Αγγελική Πασαβάκης Κωνσταντίνος
Μέλος Βενετσάνου Παναγιώτα Μηχανός Χαράλαμπος Καλαμπούκας Κωνσταντίνος
Αναπληρωματικό Μέλος Καλομοιρόπουλος Νικόλαος Κιάφας Νικόλαος Πασαβάκης Κυριάκος
Αναπληρωματικό Μέλος Γκιόκας Δημήτριος Λυχούδη Τζωρτζίνα Μπογκντάνι Λεντιάνα
Αναπληρωματικό Μέλος Λαμπροπούλου Γεωργία


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2015-2016

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ Αχταρίδης Στέφανος 72
2 Αντιπρόεδρος Γ Πασαβάκης Κωνσταντίνος 63
3 Μέλος Γ Δρόσου Κωνσταντίνα 56
4 Γραμματέας Γ Μαρτίνου Κωνσταντινιά 46
5 Μέλος Β Μπλάνη Σοφία 42
6 Μέλος Γ Βαρδάκα Μαριάννα 41
7 Μέλος Γ Λιακόπουλος Βαλάντης 34
8 Μέλος Γ Μπάνος Θεόδωρος 33
9 Μέλος Β Γκεζερλής Βασίλης 32
10 Μέλος Γ Κεφάλα Αγγελική 31
11 Μέλος Γ Καλαμπούκας Κωνσταντίνος 29
12 Μέλος Γ Πασαβάκης Κυριάκος 28
13 Μέλος Γ Τσιάβο Ιωάννης 28
14 Μέλος Β Κατσούλης Παναγιώτης 27
15 Μέλος Γ Κωτσάκος Παναγιώτης 27
16 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Βρέκαι Μπρικένα 24
17 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Μπογκντάνη Λεντιάνα 23
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Λυχούδη Γεωργία 22
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Μερμίγκη Παναγιώτα 19
16 Αναπληρωματικό Μέλος Α Κατσούλης Ιωάννης 19