Απουσιολόγοι 2017-2018

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Γκιώνη Θεοδώρα Κυριαζή Μαριάντα
Α2 Δήμου Σπυριδούλα Καραδημητρίου Ελένη
A3 Μπίσδα-Παππά Σταυρούλα-Αναστασία Κωνσταντίνου Ευστρατία
Β1 Καλοκαιρινού Άννα-Μαρία Καρακώστα Μαρία
Β2 Μπάρτζη Δήμητρα Μανωλιτσάκη Κων/να
Β3 Χριστογεωργάκης Παναγιώτης Πλουμή Ελένη
Γ1 Βατουσιάδη Μαργαρίτα Ελένη Μαρία
Γ2 Μπερδούση Σοφία Μουργελά Κων/να
Γ3 Οικονόμου Ιωάννης Στέφα Άννα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Λαμπρόπουλος Σταύρος Βοïδήλα Άννα Μπίσδα-Παππά Σταυρούλα-Αναστασία
Γραμματέας Κυριαζή Μαριάντα Δήμου Σπυριδούλα Μηχανός Ιάσονας
Ταμίας Φίλης Τιμολέων Καραδημητρίου Ελένη Κωνσταντίνου Ευστρατία
Μέλος Χρονόπουλος Φίλιππος Καπαγερίδη Φιλιώ Ρουμελιώτη Αγγελική
Μέλος Μπόκος Δημήτριος Κόντης Κωνσταντίνος Χρυσανθοπούλου Τρισεύγενη
Αναπληρωματικό Μέλος Γκιώνη Θεοδώρα Κομνηνού Παρασκευή
Αναπληρωματικό Μέλος Τάφα Αργκέστ Περιπάνου Κυριακή, Μηχανού Βασιλική
Αναπληρωματικό Μέλος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Βότσιος Άγγελος Μπάρτζη Δήμητρα Τσιρικόλιας Θοδωρής
Γραμματέας Βοïδήλας Κωνσταντίνος Μανωλιτσάκη Κωνσταντίνα Πλουμή Ελένη
Ταμίας Κεμερίτης Μαρίνος Κεφάλα Ελευθερία Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Μέλος Βοïδήλα Ευδοκία Μπαναγκής Παυλίνα Χρηστίδη Θεοδώρα
Μέλος Βασιλειάδης Βασίλης Παπαδογιώργος Κλέαρχος Ροντζώκος Κωνσταντίνος
Αναπληρωματικό Μέλος Μάρκελλος Θεόδωρος Παπαïωάννου Ουρανία
Αναπληρωματικό Μέλος Βυζά Αναστασία Κούλλι Ντεσάρα
Αναπληρωματικό Μέλος Καμαρέτσος Σωκράτης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2017-2018 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Αποστολάκης Αλέξης Κωνσταντίνου Χρήστος Χρόνη Ζωή
Γραμματέας Δήμα Ελπίδα Μουργελά Κωνσταντίνα Σαντζάκου Ιωάννα
Ταμίας Βατουσιάδη Μαργαρίτα Μαυροειδή Θεώνη Πάνου Αλέξανδρος
Μέλος Αγγέλου Γιάννης Μπάνος Κωνσταντίνος Πλωμαρίτης Θεόδωρος
Μέλος Γεωργίου Γεώργιος Ναλμπάντης Αθανάσιος Σούκουλη Μιχαλίτσα
Αναπληρωματικό Μέλος Βατουσιάδη Μαργαρίτα Νάναï Έλενα Πουρνάρας Σταύρος
Αναπληρωματικό Μέλος Ιωάννου Ιωάννης Μακριδάκη Άννα Οικονόμου Ιωάννης
Αναπληρωματικό Μέλος Μπρέγκου Άντζελα Ριζογιάννης Στέφανος


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2017-2018

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ2 Ναλμπάντης Νάσος 59
2 Αντιπρόεδρος Γ1 Κατσούλης Ιωάννης 64
3 Γραμματέας Γ1 Βατουσιάδη Μαργαρίτα 36
4 Μέλος Γ2 Κούτρας Δημήτριος 51
5 Μέλος Γ2 Μαζιώτη Ιωάννα 44
6 Μέλος Γ3 Πλωμαρίτης Θεόδωρος 44
7 Μέλος Γ2 Μπάνος Κωνσταντίνος 42
8 Μέλος Γ3 Σαντζάκου Ιωάννα 36
9 Μέλος Γ3 Τσαλκούτης Γεώργιος 35
10 Μέλος Γ2 Κωνσταντίνου Χρήστος 33
11 Μέλος Β3 Χρηστίδη Θεοδώρα 32
12 Μέλος Β2 Νικολαΐδης Στέλιος 29
13 Μέλος Γ2 Νάναï Έλενα 28
14 Μέλος Β1 Ζώγαλης Παναγιώτης 26
15 Μέλος Γ3 Σούκουλη Μιχαλίτσα 23
16 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Ντούλη Κώστας 23
17 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Βοïδήλα Ευδοκία 23
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Μακριδάκη Άννα 22
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ3 Τσιάβο Χρήστος 20
20 Αναπληρωματικό Μέλος Γ2 Μπερδούση Σοφία 19


Απουσιολόγοι 2016-2017

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Καρακώστα Μαρία Καλοκαιρινού Άννα Μαρία
Α2 Μπάρτζη Δήμητρα Μανωλιτσάκη Κων/να
A3 Πλουμή Ελένη Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Β1 Ελένη Μαρία Βατουσιάδη Μαργαρίτα
Β2 Μπερδούση Σοφία Μουργελά Κων/να
Β3 Οικονόμου Ιωάννης Στέφα Άννα
Γ1 Αναγνωστοπούλου Βασιλική Κακογιάννη Αλεξάνδρα
Γ2 Μανωλάκου Κατερίνα Κεφάλα Γεωργία
Γ3 Χρηστίδη Ελεάννα Τσιμπίκου Θεοδώρα


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Ζώγαλης Παναγιώτης Λέντζιος Μαρίνος Χρηστίδη Θεοδώρα
Γραμματέας Βυζά Αναστασία Μάρκελλος Θεόδωρος Μαρκέλλου Μαρίνα
Ταμίας Βοιδήλα Ευδοκία Μπάρτζη Δήμητρα Τσάκωνα Μαρίνα
Μέλος Καλοκαιρινού Άννα-Μαρία Κεφάλα Ελευθερία Ροντζώκος Κωνσταντίνος
Μέλος Βότσιος Άγγελος Νικολαΐδης Στέλιος Χριστογεωργάκης Παναγιώτης
Αναπληρωματικό Μέλος Γεωργίου Τζούλια Μανωλιτσάκη Κων/να Παππά Μαρία-Κων/να
Αναπληρωματικό Μέλος Καρακώστα Μαρία Παπαδογιώργος Κλέαρχος Τσιάβο Γρηγόρης
Αναπληρωματικό Μέλος Παπανίκου Αναστασία


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα 3ο Τμήμα
Πρόεδρος Γεωργίου Γιώργος Νάναι Έλενα Τούσε Χριστίνα
Γραμματέας Βατουσιάδη Μαργαρίτα Κωνσταντίνου Χρήστος Χρόνη Ζωή
Ταμίας Δήμα Ελπίδα Λάνα Χριστίνα Ριζογιάννης Στεφανος
Μέλος Γεωργίου Παναγιώτα Μουργελά Κωνσταντίνα Στέφα Άννα
Μέλος Αγγέλου Γιάννης Ναλμπάντης Νάσος Πλωμαρίτης Θοδωρής
Αναπληρωματικό Μέλος Αποστολάκης Αλέξης Μπερδούση Σοφία
Αναπληρωματικό Μέλος Ελένη Μαρία Μαυροειδή Θεώνη
Αναπληρωματικό Μέλος Γκεζερλής Γιάννης Μπάνος Κωνσταντίνος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Δικαιουλάκου Εύη Κατσούλης Παναγιώτης Πλεπαράκου Μυρτώ
Γραμματέας Κακογιάννη Αλεξάνδρα Κεφάλα Γεωργία Στρατίκης Φανούρης
Ταμίας Ζώης Γιώργος Παναγιώτου Νίκος Χρηστίδη Ελένη-Άννα
Μέλος Γκεζερλής Βασίλης Παππά Μαργαρίτα Στέφας Μάριος
Μέλος Καραβούλια Δέσποινα Μανωλάκου Κατερίνα Παππάς Αχιλλέας
Αναπληρωματικό Μέλος Βουδούρης Γιώργος Μπλάνη Σοφία Χατζής Δημήτρης
Αναπληρωματικό Μέλος Κόπανος Γιώργος Λάνα Μαρία Σίνγκ Παβάν Πριτ
Αναπληρωματικό Μέλος Μπάνος Γιώργος


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2016-2017

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ1 Αναγνωστοπούλου Βασιλική 64
2 Αντιπρόεδρος B2 Ναλμπάντης Νάσος 51
3 Γραμματέας Γ1 Δικαιουλάκου Ευδοκία 43
4 Μέλος Γ3 Χρηστίδη Ελένη-Άννα 41
5 Μέλος Γ2 Μπλάνη Σοφία 40
6 Μέλος Γ2 Οικονόμου Ρωμαλαία 40
7 Μέλος Γ1 Ζώης Γιώργος 39
8 Μέλος Γ1 Κακογιάννη Αλεξάνδρα 35
9 Μέλος Γ2 Κεφάλα Γεωργία 33
10 Μέλος Β2 Μπερδούση Σοφία 33
11 Μέλος Γ1 Γκεζερλής Βασίλης 32
12 Μέλος Γ2 Κατσούλης Παναγιώτης 30
13 Μέλος Γ1 Κανελλοπούλου Ουρανία 28
14 Μέλος Β1 Θώδης Στέφανος 25
15 Μέλος Γ2 Λάνα Μαρί 25
16 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Μαζιώτη Ιωάννα 24
17 Αναπληρωματικό Μέλος Β2 Λάνα Χριστίνα 20
18 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Κατσούλης Γιάννης 19
19 Αναπληρωματικό Μέλος Β1 Πλεπαράκου Μυρτώ 19
20 Αναπληρωματικό Μέλος Β3 Τσαλκούτης Γιώργος 19


Απουσιολόγοι 2015-2016

Τμήμα 1ος Απουσιολόγος 2ος Απουσιολόγος
A1 Μαρία Ελένη Μαργαρίτα Βατουσιάδη
Α2 Σοφία Μπερδούση Γρηγόρης Κορδίστε
A3 Γιάννης Οικονόμου Άννα Στέφα
Β1 Κατερίνα Μανωλάκου Γεωργία Κεφάλα
Β2 Ελένη Άννα Χρηστίδη Θεοδώρα Τσιμπίκου
Γ1 Γεωργία Κακογιάννη Μαριάννα Βαρδάκα
Γ2 Αγγελική Κεφάλα Κωνσταντίνος Μανωλάκος
Γ3 Άννα Παπαϊωάννου Βασιλική Σαββανού


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Α' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Κατσούλης Γιάννης Ναλμπάντης Αθανάσιος Ρωτίδης Γιάννης
Γραμματέας Γιαννιδάκης Βαγγέλης Μαζιώτη Ιωάννα Τούσε Χριστίνα
Ταμίας Δήμα Ελπίδα Κωνσταντίνου Χρήστος Τσαλκούτης Γεώργιος
Μέλος Ελένη Μαρία Μπερδούση Σοφία Χρόνη Ζωή
Μέλος Καραδημητρίου Παναγιώτης Λάνα Χριστίνα Σούκουλη Μιχαλίτσα
Αναπληρωματικό Μέλος Βατουσιάδη Μαργαρίτα Μπάνος Κωνσταντίνος Ριζόγιαννης Στέφανος
Αναπληρωματικό Μέλος Γεωργίου Νότα Μουργελά Κωνσταντίνα Φραντζή Ανδριάνα
Αναπληρωματικό Μέλος Γκεζερλής Γιάννης


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Β' Τάξης

Τμήμα 1ο Τμήμα 2ο Τμήμα
Πρόεδρος Καραβούλια Δέσποινα Ρούπας Σωτήρης
Γραμματέας Μπλάνη Σοφία Τσιμπίκου Θεοδώρα
Ταμίας Κατσούλης Παναγιώτης Χατζής Δημήτρης
Μέλος Γκεζερλής Βασίλης Τατάκης Ευάγγελος
Μέλος Κακογιάννη Αλεξάνδρα Στέφας Μάριος
Αναπληρωματικό Μέλος Μητσάνη Δήμητρα Χρηστίδη Ελένη-Άννα
Αναπληρωματικό Μέλος Ζώης Γεώργιος Οικονόμου Ρωμαλαία
Αναπληρωματικό Μέλος Δικαιουλάκου Ευδοκία Τσαλκούτης Κωνσταντίνος


5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2015-2016 Γ' Τάξης

Τμήμα 1o Τμήμα 2o Τμήμα 3o Τμήμα
Πρόεδρος Βαρδάκα Μαριάννα Λιακόπουλος Βαλάντης Μπαναγκή Σοφία
Γραμματέας Βρεκάι Μπρικένα Κομνηνός Ιωάννης Τσιάβος Γιάννης
Ταμίας Δόσχορη Γιασεμή Μαρτίνου Κωνσταντινιά Μπάνος Θεόδωρος
Μέλος Αχταρίδης Στέφανος Κεφάλα Αγγελική Πασαβάκης Κωνσταντίνος
Μέλος Βενετσάνου Παναγιώτα Μηχανός Χαράλαμπος Καλαμπούκας Κωνσταντίνος
Αναπληρωματικό Μέλος Καλομοιρόπουλος Νικόλαος Κιάφας Νικόλαος Πασαβάκης Κυριάκος
Αναπληρωματικό Μέλος Γκιόκας Δημήτριος Λυχούδη Τζωρτζίνα Μπογκντάνι Λεντιάνα
Αναπληρωματικό Μέλος Λαμπροπούλου Γεωργία


Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο 2015-2016

A/A Ρόλος Τάξη Όνομα Αριθμός Ψήφων
1 Πρόεδρος Γ Αχταρίδης Στέφανος 72
2 Αντιπρόεδρος Γ Πασαβάκης Κωνσταντίνος 63
3 Μέλος Γ Δρόσου Κωνσταντίνα 56
4 Γραμματέας Γ Μαρτίνου Κωνσταντινιά 46
5 Μέλος Β Μπλάνη Σοφία 42
6 Μέλος Γ Βαρδάκα Μαριάννα 41
7 Μέλος Γ Λιακόπουλος Βαλάντης 34
8 Μέλος Γ Μπάνος Θεόδωρος 33
9 Μέλος Β Γκεζερλής Βασίλης 32
10 Μέλος Γ Κεφάλα Αγγελική 31
11 Μέλος Γ Καλαμπούκας Κωνσταντίνος 29
12 Μέλος Γ Πασαβάκης Κυριάκος 28
13 Μέλος Γ Τσιάβο Ιωάννης 28
14 Μέλος Β Κατσούλης Παναγιώτης 27
15 Μέλος Γ Κωτσάκος Παναγιώτης 27
16 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Βρέκαι Μπρικένα 24
17 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Μπογκντάνη Λεντιάνα 23
18 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Λυχούδη Γεωργία 22
19 Αναπληρωματικό Μέλος Γ Μερμίγκη Παναγιώτα 19
16 Αναπληρωματικό Μέλος Α Κατσούλης Ιωάννης 19